054-2845005

השירות המשפטי

ייעוץ משפטי קבוע (ריטיינר)
ליווי משפטי בשוטף לרבות ייצוג גופים מסחריים גדולים בכל ענפי המשפט האזרחי; אזרחי-מסחרי: עסקים, חברות, קבלנים, יצרנים, יבואנים, משווקים קמעונאיים, היי טק וכיו"ב.
ענייני משפחה
תביעות גירושין, מזונות ילדים, מזונות אישה, כתובה, זמני/הסדרי שהות (בעבר נקרא 'משמורת ילדים' או 'הסדרי ראייה'), ירושות, צוואות, התנגדות לצוואה, הסכמי ממון, הסכם חיים משותפים, חלוקת רכוש, ידועים בציבור, ייפוי כוח מתמשך, אפוטרופסות, ניהול עזבון, עריכת הסכמים, ייצוג בבית המשפט לענייני משפחה, בית הדין הרבני.
גישור ופתרון סכסוכים
פתרון מכוח רצון הכֵּן של הצדדים להגיע לידי הסכמה ליישוב הסכסוך, אחרת יאלצו לפעול מכוח החלטת גורם צד ג'.
דיני עבודה
יחסי עובד מעסיק: מיצוי זכויות וחובות ביחסי עבודה עפ"י דין, לרבות ייצוג בהליך שימוע, סוגיות מול משרד הכלכלה, בתי הדין האזורי והארצי. יצירת הסכמי עבודה/העסקה לעובד וכיו"ב.
הוצאת דיבה ולשון הרע
שמירה על הזכות לשם טוב מול חופש הביטוי בתחום התופס מקום מרכזי יותר בחיינו עם השקה לתחומים נוספים כמו דיני משפחה, דיני עבודה ועוד.
עסקאות רכישה ומכירה במקרקעין | תביעות בגין ליקויי בנייה
ליווי הלקוח בעיסקה מול קבלן או מול אדם פרטי, ניסוח ההסכם בהתאם לצרכיו על מנת לצלוח את העיסקה על הצד הטוב ביותר עד להעברת הבעלות על שמו בנסח הטאבו ו/או באישור הזכויות.
חינוך והוראה
מתן שירות משפטי לעובדי חינוך והוראה:
► חוזר מנכ"ל
► עוז לתמורה
► אופק חדש
► חוק חינוך חובה
► תקנון עובדי הוראה
דיני הגירה: משרד הפנים
בקשה לאזרחות ישראלית, היתר להעסקת עובד זר, הסדרת מעמד בני זוג זרים, קבלת אשרות שהייה בישראל, בקשה הומניטרית, ביטול החלטות סירוב ממשרד הפנים, ניהול והגשה של עררים וערעורים לבתי המשפט השונים.
הוצאה לפועל: גבייה משפטית וייצוג חייבים
חייב מוגבל באמצעים, איחוד תיקים, השבת מעמד איחוד תיקים, חשבון מעוקל, הפטר בהוצאה לפועל, ביטול הגבלת רישיון נהיגה, ביטול עיכוב, יציאה מהארץ, ביטול עיקול משכורת, פשיטת רגל

המלצות

בחרתי לעשות כל שביכולתי על מנת להגן על שמי הטוב ולשמור על מקום תעסוקתי. החלטתי להסתייע בעו״ד עידן בועז על מנת לבצע את הנ״ל תוך שמירה על זכויותיי. החלטה זו התבררה כנכונה החל משלב פגישת הייעוץ, דרך המכתב שכתב ושלח בשמי, בעת ההכנה לשימוע והשימוע עצמו. תודה
- דניאל
יחס טוב, עבודה רצינית והתחשבות בצורכי הלקוח. ניהל לנו את המחלוקת בעניין השכירות בצורה מדוייקת, במציאות כמו של היום קשה למצוא בעלי מקצוע שמעוניינים בך ובהצלחה שלך ולא רק בתשלום הסופי.
- דפנה
בהזדמנות זו מבקשת להביע הערכתנו הכנה ולהודות לך על נכונותך להתנדב ולתרום תרומה משמעותית לחברה הישראלית, על טוב ליבך, ובעיקר על מקצועיותך הרבה.
- פרויקט "שכר מצווה", לשכת עורכי הדין
מרגע ראשון ניתן לנו הייעוץ בחיוך, בשלווה, ובמקצועיות רבה. על מנת לא להרבות בדברים ברצוני לומר תודה מלב לאדם נפלא זה, שיש בו ענווה, נכונות לעזור, מקצועיות ובעיקר נתינה טוטאלית מכל הלב.
- אלינור
לאחר עבודה קולחת ומוצלחת.. הסוגיה שנסחבתי איתה מעל לחצי שנה תיפתר במהירות תוך פחות משבוע! מקצועיות נטו
- תום
רחבות ועמקות המחשבה בתוספת חתירה מתמדת למצוינות אישית יצרו אדם בעל מידות וערכים ראויים לשבח, אשר פועל ומשפיע רבות וטובות על הסביבה. כחלק מקבלת השירות, בלטה הגם התייחסות והדייקנית לדברים ה'קטנים' כאל גדולים וחשובים בדרך להצלחה.
- רועי

יצירת קשר


חשיבות בבחירת עו"ד שייתן מענה הולם ומקצועי אינה פשוטה. זאת בדיוק הסיבה לכתיבת מילים אלו. בכל סוגיה, גם אם על פניו היא נִרְאֵית פשוטה ביותר - יש "לעשות שיעורי בית", לברר פרטים ממקורות משפטיים - חקיקה, פסיקה, ספרות משפטית ובאמצעותם להבין הזכויות/חובות שלנו ולהעריך כיצד אנו יוצאים למסע - ביחד תוך מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח באמצעות טיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית, זאת על מנת להביא לידי ביטוי את ניסיוני, כישורי האישיים והמקצועיים, בתיקים שונים אף נעזר במומחים מתחומים שונים כדי לתת את השירות הטוב והמקצועי ביותר, כך נעמיד דברים על דִּיּוּקָם ונכין אסטרטגיה משפטית המתאימה לכם.
אתר נגיש